Susisiekite su mumis: (85) 2 677 252

Siuvimo paslaugos

Nuo 2003 metų siūlome tekstilės gaminius viešbučiams ir restoranams. Kiekvienas viešbutis ar restoranas yra unikalus, todėl didžioji dalis užsakovų nori, kad visi užsakymai jiems būtų atliekami individualiai, pritaikomi prie patalpų interjero, stilistiškai derėtų tarpusavyje. Dirbdami kartu su Jūsų pasirinktais ar mūsų rekomenduotais dizaineriais galime įgyvendinti pačius įvairiausius pageidavimus.

Bendradarbiaujame su interjero audinių gamintojais Belgijoje, Vokietijoje ir Turkijoje, todėl savo klientams siūlome pačias naujausias audinių kolekcijas. Pas mus galite įsigyti medvilninių rankšluosčių ir dušo kilimėlių.

Pagal užsakymus siuvame drobės, satino ar mišriapluoščių medžiagų patalynę, užuolaidas, lovatieses, antklodes, pagalves, kėdžių užvalkalus bei darbo drabužius administratoriams, padavėjams, virtuvės darbuotojams. Tiekiame patalynę ir rankšluosčius gydymo įstaigoms, vaikų darželiams, kūdikių namams.

 

Kai kurie interjerai tiesiog įkvepia. Būtent tokia atmosfera yra ir po Viva Trakai resort stogu. Prie šio interjero mes prisidėjome: Patalynėmis Staltiesėmis Servetėlėmis

 

  Neįprasti projektai verčia tobulėti, o iššūkius mes mėgstame. Net keletą metų bendradarbiavome su savo draugais iš Print-in ir siuvome jų spausdinamas vėliavas. Įvairiausių formų ir spalvų ir įspūdingų formatų!

 

Magiškoms šventėms reikia magiškos atmosferos. “Karpynės” restoranui pasiuvome naujutėliausias staltieses, kad jų pokylių ir švenčių salė būtų dar šventiškesnė.  

 

Orams atšilus noras pasikeisti pradeda kankinti ne viena mūsų. Nusprendusi pasiruošti švenčių sezonui Karklėnų sodybos komanda kreipėsi į mus dėl ilgiausių staltiesių siuvimo ir žinoma, naujų užuolaidų, pro kurias galėtų kristi vasarinės saulės spinduliai. Siuvimas pagal užsakymą – visada delikatus darbas. Tačiau tik tokiu būdu galime būti tikri, jog klientai liks visiškai patenkinti rezultatu.  

 

Visos svajojome būti jomis…Balerinomis! Kai į mus kreipėsi Laura iš Neli Beliakaitės baleto akademijos mes buvome sužavėti jos energijos ir idėjų pasauliu. Jau du metus jų auklėtiniai kiekvieną pavasarį rengiasi mūsų siūtais spektaklio kostiumais. Taip pat mergait4s kasdien treniruojasi su mūsų siuvamomis Body glaustinukėmis.  

 

Jaukumo sukūrimas – ilgo darbo vaisius. Kai į mus kreipėsi Viekiemio komanda – žinojome, jog tai ilgos draugystės pradžia. Taip jų kaimo turizmo sodyboje aspigyveno mūsų sukurtos: staltiesės patalynės kėdžių užvalkalai rankšluosčiai darbo apranga

 

Švaros ir lengvumo įspūdžiui sukurti išties reikia daugyvės valandų darbo. Baltijos ir Amerikos klinika kelia itin aukštus reikalavimus. Tačiau tai tik ikvepia stengtis dar stipriau. Tai mūsų seni ir pastovūs klientai, kuriems mes tiekiame: rankšluosčius, patalynę, ligonių aprangą bei darbuotojų

 

Conviva viešbutyje ”apsigyveno” mūsų siūti: patalynė lovos užklotai rankšluosčiai pagalvėlės Pagal Conviva komandos pageidavimus mes sudygsniavome audinius ir pasiuvome lovų užklotus. Balta, šiugždanti satino patalynė – geriausio miego garantija, o mūsų rankšluosčiai stori ir ilgai tarnaujantys. Į komplektą taip pat galime pasiūlyti dušo kilimėlius.    

 

  Apvalaus Stalo Klubo (ASK) komandai padėjome išpildyti interjero iššūkius. Subtilios spalvos, aukšta kokybė, daugybė apdailos! įkvepiantys žmonės su ypatingomis idėjomis. Mes gaminome: Užuolaidas Pagalvėles Staltieses ir servetėles Patalynę ir lovų užklotus  

Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.